Leon 5F Multi Link

Polyuretanové silentbloky pro Seat Leon 5F Multi Link

Leon 5F Multi Link

Třetí generace Leónu je postavena na nejnovější platformě Volkswagen Group MQB. Ve srovnání s předchozí generacím je León třetí generace kratší o 5 centimetrov a lehčí o 90 kilogramů. Avšak kvůli delšímu rozvoru o 5,8 centimetru má v interiéru více města v úrovni ramen a nohou pro předních ai zadních cestujících Jak ai 380 litrů zavazadlového pr...

Třetí generace Leónu je postavena na nejnovější platformě Volkswagen Group MQB. Ve srovnání s předchozí generacím je León třetí generace kratší o 5 centimetrov a lehčí o 90 kilogramů. Avšak kvůli delšímu rozvoru o 5,8 centimetru má v interiéru více města v úrovni ramen a nohou pro předních ai zadních cestujících Jak ai 380 litrů zavazadlového prostory.

Silentbloky STRONGFLEX pro Seat Leon 5F Multi Link

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Seat Leon 5F Multi Link

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Seat Leon 5F Multi Link doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 42 z 42 položek