Vectra C 02-08

Polyuretanové silentbloky pro Opel Vectra C 02-08

Vectra C 02-08

V létě 2002 byla uveden do prodeje aktuální model, Vectra C, který se kromě německého závodu vyrábí i Belgii a Spojeném království. Vectra C je založena na platformě GM Epsilon a dodává se jako čtyřdveřový sedan a pětidveřový hatchback pod názvem Vectra GTS, který má navázat na kultovní modely od Opelu v minulosti, jakými byl například Opel Comm...

V létě 2002 byla uveden do prodeje aktuální model, Vectra C, který se kromě německého závodu vyrábí i Belgii a Spojeném království. Vectra C je založena na platformě GM Epsilon a dodává se jako čtyřdveřový sedan a pětidveřový hatchback pod názvem Vectra GTS, který má navázat na kultovní modely od Opelu v minulosti, jakými byl například Opel Commodore GTE ze 70. let.

Silentbloky STRONGFLEX pro Opel Vectra C 02-08

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Opel Vectra C 02-08

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Opel Vectra C 02-08 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 38 z 38 položek