Sierra XR4 83-92

Polyuretanové silentbloky pro Ford Sierra Xr4 83-92

Sierra XR4 83-92

V roce 1983 byla představena vysoce výkonná verze XR4i. Využíval Rovňák 2,8 L Kolínský motor, jaký byl použit v Ford Capri 2.8 Vstřikování te éry a přinesl přepracování verzím 3-dveřové karoserie Sierra. Dvojitý zadní spoiler a zvědavé vícepilířové zadní okna bolí některými potenciálními kupce považovány za příliš stylové a auto nikdy nedosáhlo ...

V roce 1983 byla představena vysoce výkonná verze XR4i. Využíval Rovňák 2,8 L Kolínský motor, jaký byl použit v Ford Capri 2.8 Vstřikování te éry a přinesl přepracování verzím 3-dveřové karoserie Sierra. Dvojitý zadní spoiler a zvědavé vícepilířové zadní okna bolí některými potenciálními kupce považovány za příliš stylové a auto nikdy nedosáhlo Kultovní status menších vozidel Fiesta XR2 a Escort XR3i.

Silentbloky STRONGFLEX pro Ford Sierra Xr4 83-92

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Ford Sierra Xr4 83-92

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Ford Sierra Xr4 83-92 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek