Golf IV Predný náhon

Polyuretanové silentbloky pro Volkswagen Golf IV predný náhon

Golf IV Predný náhon
Audi A3 predné silentblokyAudi A3 zadne silentbloky

Štvrtá generácia (A4/Typ 1J, 1997-2003). Objavila sa prvýkrát v roku 1997 a už o rok neskôr sa stala najpredávanejším vozidlom vo svojej triede. Podvozkovú platformu automobil zdieľal s koncernovými súrodencami Škoda OctaviaAudi A3Audi TTVolkswagen New BeetleSeat Léon a Seat Toledo II. Najslabším motorom bol modern&yac...

Audi A3 predné silentblokyAudi A3 zadne silentbloky

Štvrtá generácia (A4/Typ 1J, 1997-2003). Objavila sa prvýkrát v roku 1997 a už o rok neskôr sa stala najpredávanejším vozidlom vo svojej triede. Podvozkovú platformu automobil zdieľal s koncernovými súrodencami Škoda OctaviaAudi A3Audi TTVolkswagen New BeetleSeat Léon a Seat Toledo II. Najslabším motorom bol moderný 16 ventilový motor s objemom 1,4 litra a výkonom 55 kW. Potom 1,6/74 kW, ďalej 1,8 s päťventilovou technikou s výkonom 92 kW a rovnaký motor s turbom - 110 kW a 2,3 V5/110 kW. Z priamovstrekovacích dieselov boli vyrábané 3: 1,9 SDI (bez turba) - 50 kW, 1,9 TDI/66 a 1,9 TDI/81 kW. Všetky verzie okrem 1,9 SDI a 1,8 turbo bolo možné vybaviť štvorstupňovou automatickou prevodovkou. Opäť sa objavila verzia Syncro s pohonom 4x4.Pôvodné gumené silentbloky Volkswagen Golf IV často spôsobujú "búchanie" od náprav pri prejazdne nerovností. Výmenou silentblokov na Volkswagen Golf IV  za polyuretánové získate presnejšie ovládateľné vozidlo pri zachovaní takmer rovnakého komfortu ako pri gumených. Nie je vylúčené, že pôvodné Volkswagen Golf IV silentbloky sa po 10 rokoch rokoch doslova roztrhnú alebo "rosypú". Skontrolujte svoje nápravy alebo rovno preventívne objednajte polyuretánové riešenie :) 

Golf 4 generace byl představen v roce 1997. Poprvé se objevila vrcholová verze R32 s automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG. Kromě verze hatchback a kombi, byl v nabídce i kabriolet a sedan pod názvem Bora.

Silentbloky STRONGFLEX pro Volkswagen Golf IV predný náhon

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Volkswagen Golf IV predný náhon

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Volkswagen Golf IV predný náhon doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 32 z 32 položek