Golf 7 Multi Link

Polyuretanové silentbloky pro Vw Golf 7 Multi Link

Golf 7 Multi Link

Volkswagen Golf VII se vyrábí od roku 2012 do současnosti. Výroba třídveřového a pětidveřového hatchbacku začala 6. srpna 2012 ve Wolfsburgu, s ročními odstupem přibyla verzím Variant a Sportsvan. Vzhled vozu se oproti předchozí generacím zásadně neliší, došlo pouze k drobnějšími úpravám. O to větší změny však zaznamenala technika. Na Rozdíl od ...

Volkswagen Golf VII se vyrábí od roku 2012 do současnosti. Výroba třídveřového a pětidveřového hatchbacku začala 6. srpna 2012 ve Wolfsburgu, s ročními odstupem přibyla verzím Variant a Sportsvan. Vzhled vozu se oproti předchozí generacím zásadně neliší, došlo pouze k drobnějšími úpravám. O to větší změny však zaznamenala technika. Na Rozdíl od předchozí generace je vozidlo postaveno na nové modulární platformě MQB, Ktory Volkswagen začal využívat ai v ostatních vozidlech.

Silentbloky STRONGFLEX pro Vw Golf 7 Multi Link

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Vw Golf 7 Multi Link

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Vw Golf 7 Multi Link doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 48 z 48 položek