Laguna I

Polyuretanové silentbloky pro Renault Laguna I

Laguna I

Vyrábí se začala v roce 1994, kdy nahradila tehdejší modelovou řadu Renault 21, která se vyráběla od roku 1986. Nejprve se vyráběla pouze ve verzím hatchback, verze kombi přišla na trh v roce 1995. Výroba modelu Laguna znamenala pro automobilku Renault velký krok vpře...

Vyrábí se začala v roce 1994, kdy nahradila tehdejší modelovou řadu Renault 21, která se vyráběla od roku 1986. Nejprve se vyráběla pouze ve verzím hatchback, verze kombi přišla na trh v roce 1995. Výroba modelu Laguna znamenala pro automobilku Renault velký krok vpřed v oblasti kvality a spolehlivosti, což byla často diskutované téma při ho starších modelech.

Silentbloky STRONGFLEX pro Renault Laguna I

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Renault Laguna I

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Renault Laguna I doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit