MGTF 02-09

Polyuretanové silentbloky pro Mg Mgtf 02-09

MGTF 02-09

V roce 2002 byl představen MG TF. Na základě platformy MG F, avšak silně propracované a Opětovně navržené, bolí nejvýznamnějším mechanickými změnami opuštěním zavěšením Hydragas ve prospěch konvenčních vinutých pružin, nový design systému nasáváním vzduchu, ktery spolu s novými vačkovými hřídel produkuje více koní Jak v MG Motory F a torzní tuho...

V roce 2002 byl představen MG TF. Na základě platformy MG F, avšak silně propracované a Opětovně navržené, bolí nejvýznamnějším mechanickými změnami opuštěním zavěšením Hydragas ve prospěch konvenčních vinutých pružin, nový design systému nasáváním vzduchu, ktery spolu s novými vačkovými hřídel produkuje více koní Jak v MG Motory F a torzní tuhosti karosérie se zvýšila o 20%.

Silentbloky STRONGFLEX pro Mg Mgtf 02-09

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Mg Mgtf 02-09

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Mg Mgtf 02-09 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit