Discovery 89-98

Polyuretanové silentbloky pro Land Rover Discovery 89-98

Discovery 89-98

Discovery Series I byl nápadný představena na autosalonu ve Frankfurtu v roce 1989 a byl uveden na trh ve velké Británii v října toho roku. Nový model byl silně založen na kvalitnějším modelu Range Rover, používajícím Rovňák podvozek, odpružení a systém 4WD a odvodnění design karoserie - najme čtyřdveřové kopírováním většinou nákladnější konstru...

Discovery Series I byl nápadný představena na autosalonu ve Frankfurtu v roce 1989 a byl uveden na trh ve velké Británii v října toho roku. Nový model byl silně založen na kvalitnějším modelu Range Rover, používajícím Rovňák podvozek, odpružení a systém 4WD a odvodnění design karoserie - najme čtyřdveřové kopírováním většinou nákladnější konstrukce karosérie Range Rover.

Silentbloky STRONGFLEX pro Land Rover Discovery 89-98

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Discovery 89-98

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Discovery 89-98 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek