Defender 02-16

Polyuretanové silentbloky pro Land Rover Defender 02-16

Defender 02-16

V modelovém roce 2002 byly provedeny Dalším vylepšením motoru Td5, aby se pomohlo dosáhnout stále přísnějšími emisní předpisy. "XS" ​​4x4 byl představen v roce 2002 Jak Nejvyšším úroveň a balík "County" by Mohl Uplatnit na každý model v Sestava. Modely XS se dodávají s mnoha "luxusními" prvky, Jak SÚ vyhřívané čelní sklo, vyhřívaná sedadla, klim...

V modelovém roce 2002 byly provedeny Dalším vylepšením motoru Td5, aby se pomohlo dosáhnout stále přísnějšími emisní předpisy. "XS" ​​4x4 byl představen v roce 2002 Jak Nejvyšším úroveň a balík "County" by Mohl Uplatnit na každý model v Sestava. Modely XS se dodávají s mnoha "luxusními" prvky, Jak SÚ vyhřívané čelní sklo, vyhřívaná sedadla, klimatizace, ABS a ovládání trakce a částečná kožená sedadla.

Silentbloky STRONGFLEX pro Land Rover Defender 02-16

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Defender 02-16

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Defender 02-16 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek