Classic 86-95

Polyuretanové silentbloky pro Land Rover Classic 86-95

Classic 86-95

Range Rover Classic je řada užitkových vozidel střední velikosti 4x4, vyráběná v letech 1970 až 1996 - původně divizí Rover (později Land Rover) British Leyland, a později skupinou Rover Group. První generace vozidel vyrobených pod názvem Range Rover byla postavena jako dvoudveřový model pro prvních 11 let, dokud nebyly v roce 1981 k dispozici t...

Range Rover Classic je řada užitkových vozidel střední velikosti 4x4, vyráběná v letech 1970 až 1996 - původně divizí Rover (později Land Rover) British Leyland, a později skupinou Rover Group. První generace vozidel vyrobených pod názvem Range Rover byla postavena jako dvoudveřový model pro prvních 11 let, dokud nebyly v roce 1981 k dispozici také čtyřdveřové modely.

Silentbloky STRONGFLEX pro Land Rover Classic 86-95

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Classic 86-95

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Classic 86-95 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 24 z 24 položek