Classic 70-85

Polyuretanové silentbloky pro Land Rover Classic 70-85

Classic 70-85

Range Rover Classic je série užitkových vozidel střední třídy 4x4, která se vyráběla od roku 1970 do roku 1996 - povodně divize Rover (pozdní Land Rover) Společnosti British Leyland a pozdní skupina Rover Group. První generace vozidel vyráběných pod značkou Range Rover byla během prvních 11 let postavena Jak Dvoudveřová model, dokud nebudeme v r...

Range Rover Classic je série užitkových vozidel střední třídy 4x4, která se vyráběla od roku 1970 do roku 1996 - povodně divize Rover (pozdní Land Rover) Společnosti British Leyland a pozdní skupina Rover Group. První generace vozidel vyráběných pod značkou Range Rover byla během prvních 11 let postavena Jak Dvoudveřová model, dokud nebudeme v roce 1981 k dispozici čtyřdveřové modely.

Silentbloky STRONGFLEX pro Land Rover Classic 70-85

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Classic 70-85

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Land Rover Classic 70-85 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek