TT 07-14

Polyuretanové silentbloky pro Audi TT 07-

TT 07-14

Audi TT 2. generace přišlo na trh v roce 2006 a bylo postaveno na stávající VW platformě PQ35. Kromě klasických verzí s motorem 1.8 a 2.0TFSi, došli později verze obsahují TTS a TT RS s pohonem Quattro. Verze TTS pracuje s motorem 2.0TFSi o výkonu 272 koní, naproti tomu vrcholová varianta RS má pod kapotou 2.5 litrový 5 válec, který ve verzi plu...

Audi TT 2. generace přišlo na trh v roce 2006 a bylo postaveno na stávající VW platformě PQ35. Kromě klasických verzí s motorem 1.8 a 2.0TFSi, došli později verze obsahují TTS a TT RS s pohonem Quattro. Verze TTS pracuje s motorem 2.0TFSi o výkonu 272 koní, naproti tomu vrcholová varianta RS má pod kapotou 2.5 litrový 5 válec, který ve verzi plus dává 360koní na všechna kola.

Silentbloky STRONGFLEX pro Audi TT 07-

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Audi TT 07-

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Audi TT 07- doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 45 z 45 položek