A4 B5 95-01 Quattro

Polyuretanové silentbloky pro Audi A4 B5 Quattro

A4 B5 95-01 Quattro

Audi představilo model A4 v roce 1994 a bylo postaveno na platformě B5 od Volkswagenu. Model poháněl první motor od Volkswagen Group, vybavený pětiventilovou technikou, čímž se stalo s Ferrari F355 jediným sériově vyráběným automobilem s touto technologií. Audi A4 dostalo facelift v roce 1999, což zahrnovalo kromě drobných změn čiré přední světl...

Audi představilo model A4 v roce 1994 a bylo postaveno na platformě B5 od Volkswagenu. Model poháněl první motor od Volkswagen Group, vybavený pětiventilovou technikou, čímž se stalo s Ferrari F355 jediným sériově vyráběným automobilem s touto technologií. Audi A4 dostalo facelift v roce 1999, což zahrnovalo kromě drobných změn čiré přední světla a nové kliky.

Silentbloky STRONGFLEX pro Audi A4 B5 Quattro

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Audi A4 B5 Quattro

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Audi A4 B5 Quattro doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 46 z 46 položek