A3 8V pevná náprava

Polyuretanové silentbloky pro Audi A3 8V Pevna Naprava

A3 8V pevná náprava

Vozidlo bylo představeno na autosalonu v Ženevě v roce 2012 a bylo uvedeno do prodeje v Evropě v září 2012. První vozidlo využívající flexibilní modulární platformu Volkswagen Group MQB, třetí generace je k dispozici jako třídveřový hatchback, pětidveřový "Sportback", čtyřdveřový sedan, který přímo konkuruje třídě CLA Mercedes-Benz a dvoumístné ...

Vozidlo bylo představeno na autosalonu v Ženevě v roce 2012 a bylo uvedeno do prodeje v Evropě v září 2012. První vozidlo využívající flexibilní modulární platformu Volkswagen Group MQB, třetí generace je k dispozici jako třídveřový hatchback, pětidveřový "Sportback", čtyřdveřový sedan, který přímo konkuruje třídě CLA Mercedes-Benz a dvoumístné Cabrio.

Silentbloky STRONGFLEX pro Audi A3 8V Pevna Naprava

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Audi A3 8V Pevna Naprava

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Audi A3 8V Pevna Naprava doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 34 z 34 položek