Supra III 86-93

Polyuretanové silentbloky pro Toyota Supra III

Supra III 86-93

V květnu 1986 byla Toyota připravena na vypuštěním další generace supra. Spojení Mezi čelící a Supreme bylo přetržené; začali tak vzniká dv. Ačkoli Mark II a Mark III měli podobný design motorizacím byla doplněna o výkonnější 3,0-litrový řado...

V květnu 1986 byla Toyota připravena na vypuštěním další generace supra. Spojení Mezi čelící a Supreme bylo přetržené; začali tak vzniká dv. Ačkoli Mark II a Mark III měli podobný design motorizacím byla doplněna o výkonnější 3,0-litrový řadový šestiválec s výkonem 149 kW / 202 koní. Přestože byl dostupný pouze s atmosférickým sáním, přeplňovaný verze byla dostupná od modelového roku 1987.

Silentbloky STRONGFLEX pro Toyota Supra III

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Toyota Supra III

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Toyota Supra III doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 30 z 30 položek