Polyuretanové silentbloky Strongflex, Powerflex, Deuter


Strongflex

Polyuretanové silentbloky Strongflex svými vlastnostmi představují plnohodnotnou náhradu široce používaných pryžových silentbloků. Takové silentbloky převyšují kvalitou a dlouhou výdrží tradiční gumové silentbloky.

Polyuretanové silentbloky Strongflex

se dodávají na ramena, stabilizátory, diferenciály, nápravy či motor a převodovku. Silentbloky Strongflex jsou oblíbenou náhradou na italské auta Alfa Romeo a Fiat , kde mají originální silentbloky slabou výdrž. Polyuretanové silentbloky mají největší zastoupení u německých výrobců jako Audi, BMW, Mercedes či Volkswagen (VW) . Využití polyuretanových silentbloků mají v oblibě i majitelé nejprodávanější značky ŠKODA . Smysluplným řešením jsou polyuretanové silentbloky pro majitele japonských aut Honda, Toyota, Nissan či Subaru , kde ceny originálních dílů převyšují několikanásobně cenu polyuretanového řešení.

Společnost POWERFLEX má bohaté zkušenosti s podvozky a podvozkovými komponenty. Spojení konstrukčních schopností s pokrokovými technikami výroby polyuretanu vedlo k vývoji vysoce výkonných automobilových polyuretanových komponentů.

Polyuretanové silentbloky POWERFLEX

jsou dostupné na auta VAG: Audi, Seat, Škoda, Volkswagen (VW) . Silentblok POWERFLEX představuje ideální náhradu i pro japonská auta Honda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki či Toyota. Jelikož firma POWERFLEX pochází z Anglie, mají širokou nabídku na auta značky Ford, Jaguar, Land Rover, Lotus nebo Opel, která jsou v Anglii velmi populární. V nabídce POWERFLEX naleznete silentbloky na stabilizátor, nápravy, diferenciál či motor a to i na auta německých značek BMW, Mercedes či legendární Porsche

OEM silentblok nebo polyuretanový silentblok?

Polyuretanové složení silentbloků STRONGFLEX či POWERFLEX spojuje nejlepší vlastnosti tohoto materiálu a je plnohodnotnou náhradou široce používaných gumenných silentbloků.