EVO VII - VIII - IX

Polyuretanové silentbloky pro Mitsubishi Evo VII - VIII - IX

EVO VII - VIII - IX

Lancer Evo 7 byl postaven kvůli účasti Mitsubishi v rally Group A, největší změnou oproti předchůdci je vyšší váha, přidání aktivního středového diferenciálu a předního šnekového diferenciálu. V roce 2003 přišel na trh Lancer Ev...

Lancer Evo 7 byl postaven kvůli účasti Mitsubishi v rally Group A, největší změnou oproti předchůdci je vyšší váha, přidání aktivního středového diferenciálu a předního šnekového diferenciálu. V roce 2003 přišel na trh Lancer Evo 8, který dostal Brembo brzdy, Bilstein tlumiče, sportovní ABS a trakční kontrolu. Posledním z trojgenerácie Lancer Evo 9 byl představen v roce 2005, s novým motorem, který měl variabilní časování MIVEC a redesignování turbem.

Silentbloky STRONGFLEX pro Mitsubishi Evo VII - VIII - IX

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Mitsubishi Evo VII - VIII - IX

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Mitsubishi Evo VII - VIII - IX doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 42 z 42 položek