Shogun 00-06

Polyuretanové silentbloky pro Mitsubishi Shogun 00-06

Shogun 00-06

3. generácie sa objavila na Japonskom trhu už v roku 1999, ale na ostatné trhy sa dostala až roku 2000 Alebo 2001. Nové Pajero bolo úplne prerobený. Malo samonosné (ai ked integrovaným Ramo riadna vystuženou) karosériu, nižším svetlú výšku a nezávislé zavesenie Všetky kolesá, čo podstatne zlepšovalo Jazda po ceste. To bolo bohuzial trochu na ško...

3. generácie sa objavila na Japonskom trhu už v roku 1999, ale na ostatné trhy sa dostala až roku 2000 Alebo 2001. Nové Pajero bolo úplne prerobený. Malo samonosné (ai ked integrovaným Ramo riadna vystuženou) karosériu, nižším svetlú výšku a nezávislé zavesenie Všetky kolesá, čo podstatne zlepšovalo Jazda po ceste. To bolo bohuzial trochu na škodu, pretoze vlastnosti v teréne sa o Niečo zhoršili.

Silentbloky STRONGFLEX pro Mitsubishi Shogun 00-06

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Mitsubishi Shogun 00-06

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Mitsubishi Shogun 00-06 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit