DS4

Polyuretanové silentbloky pro Citroen Ds4

DS4

Citroën DS4 je vůz nižší střední třídy, který vyrábí francouzská automobilka Citroën od roku 2010 až po současnost. Vyrábí se pouze v provedení hatchback. Vedle modelu C4 představuje jeho drahšími a luxusnějším verzím. DS4 byl v pořadí 2. modelem nejnovější prémiové a luxusní řady DS (Different Spirit Nebo Distinctive Series) vytvořené Citroënem...

Citroën DS4 je vůz nižší střední třídy, který vyrábí francouzská automobilka Citroën od roku 2010 až po současnost. Vyrábí se pouze v provedení hatchback. Vedle modelu C4 představuje jeho drahšími a luxusnějším verzím. DS4 byl v pořadí 2. modelem nejnovější prémiové a luxusní řady DS (Different Spirit Nebo Distinctive Series) vytvořené Citroënem, ktera má stát po boku hlavní linie aut.

Silentbloky STRONGFLEX pro Citroen Ds4

Silentbloky STRONFLEX jsou vyráběny ve dvou variantách červené a žluté . Červené jsou tvrdosti 80 Sha a jsou projektovány jako náhrada oem silentbloků.Žluté jsou tvrdosti 90 Sha a jejich využití je převážně v motorsportu nebo pro zákazníky, který preferují jízdní vlastnosti před komfortem. Některé silelentbloky jsou však pouze ve žlutém variantě, v případě kde by bylo červené řešení měkčí než OEM.

Silentbloky POWERFLEX na Citroen Ds4

Polyuretávnové silentbloky PowerFlex jsou vyráběny ve více variantách a tvrdostech. standardně jsou vyráběny v tvrdosti 80 Sha a fialové barvě,v případě motorových silentbloků jsou 'o' něco měkčí, naopak black verze je nejtvrdší ze všech v našem portfoliu - 95 Sha. Silentbloky POWERFLEX na Citroen Ds4 doplňují portfolio silentbloků Strongflex, čímž víme pokrýt téměř každé vozidlo na našem trhu.

Některé popisy vozidel jsou www.wikipedia.org

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek